hanulka11

Komu se říká zelená vdova?

Nejlepší odpověď
Hantom

Dle níže uvedeného webu jde o modernější pojmenování tzv. ženy v domácnosti, které trápí nuda z blahobytu, z života v satelitních městech.

Výraz zelená je odvozen z toho, že manželé vyvezli své ženy z měst a usadili je v zeleni nových osad.

Zdroj: ona.idnes.cz/zelene-vdovy-zeny-ktere-penize-a-blahobyt-donutily-zit-v-satelitu-10j-/vztahy-sex.aspx?c=A061019­_185545_ona_vzta­hy_jup