autacek

Komu se podařilo skontaktovat se v posledním roce se zdejším adminem?

Nejlepší odpověď
ivzez

Mně na jaře, od té doby zase nic…

Další odpovědi
mosoj

Dej už pokoj s tvejma kontaktama. To aby se admin zbláznil.

led

Pokiaľ považujem za odpoveď admina jeho priamu reakciu na stránke, tak bolo to aj tento mesiac.
Netrvám na tom, aby sme si emailom vyznávali svoje sympatie/nesym­patie, alebo syčali na seba ako hady, ako cítiť z niektorých príspevkov… Možno vás to mnohých prekvapí, ale admin je tiež človek.Skončím slovami veľkého mosoja: „Dej už pokoj s tvejma kontaktama. To aby se admin zbláznil.“

Malvína

Přiznám se, že za dobu mého působení zde, ještě nikdy.

nyjono

Pravděpodobně nebylo nic tak potřeba 🙂