panenka

Komu prosím patří toto číslo?

Dobrý večer před chvílí mě volalo toto číslo 603527069 můžete mě prosím poradit komu patří ?mooc děkuji

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Zadal jsem to do google v různých tvarech a nic. Pravděpodobně to bude nějaký dealer a bude ti chtít něco nabízet.

Pošlete SMS s textem Že momentálně nemáte čas a ať Vám SMS zprávou napíšou stručně o co jde a že pak zavoláte
Doplňuji:
Doplním Romana:

Oni někteří „obchodníci“ jsou tak vynalézavý, že se číslo tváří jako normální za normální cenu, ale když na něj zavoláš, tak se to přesměruje na drahé číslo a až ti přijde faktura tak, aby jsi vypil flašku tvrdého na ex, aby jsi to rozdýchal.

Pokud jsi kreditář a máš kreditu tak tak nějak normálně do 500 tak ti v půlce hovoru spadne hovor a jsi zachráněn.

Další odpovědi
tom004

603,začínají čísla T-Mobile.Pokračují čísly,1,2,,5.

honza19hk

číslo které neznám nezvedám.A je to.A pokud to je nějaký otrava tak mu to bloknu.

RomanP

Nejlepší volba je na to číslo zavolat a hned budete vědět komu to číslo patří