Komu poděkovat za současný stav odpovedi.cz?

Je podle vás tento server na úrovni nebo se díky někomu či něčemu změnil ?!

Nejlepší odpověď
ponovotny

zaregistroval jsem se loni na podzim a pravidelněji sem chodím asi měsíc, proto nevím na co otázka vzpomíná a jen cítím, že je to něco hezkého. Musím ale říct, že i z principu(nápadu udělat takovou poradnu) i zkušeností(no­váčka) mi tohle místo přijde jako dobré. Objevil jsem tu lidi, kteří dokážou poradit, lidi kteří dokážou rozesmát a princip, kdy u položené otázky naleznete škálu odpovědí je prostě geniální. Vzhledem k tomu, že jsou blbé nálady vidět dneska všude okolo nás, tak to tu nevidím zase tak špatně a jsem rád, že tohle místo JE

Další odpovědi
led

Na otázku číslo 1 -
všetkým, ktorí

  • pomáhali a radili… pomáhajú a radia… sa neboja opýtať…
  • organizačným, technickým, alebo finančným spôsobom pomáhali, pomáhajú, tejto stránke

K otázke 2:
Zmena je soľou života…
úroveň príspevkov je ako more, jeho nestála hladina kolíše, má prílivové i odlivové vlny, pomaly ukusuje z brehov neznalosti a rozširuje svoju rozlohu.
K realite stránky – zmenila sa od svojich začiatkov k širším otázkam, na druhej strane sa zmenila aj ľudsky.
Malé zamyslenie:
Ak malá skupina ľudí začína, chce prežiť, snaží sa navzájom spolupracovať, prispôsobujú sa navzájom, platia pravidlá tolerance. No, po zväčšení počtu , už to nie je len skupina ľudí, už by som to nazvala vzorka národa, začínajú sa prejavovať aj iné ľudské vlastnosti. Tak ako v realite všedného života sa premietajú virtuálne osudy a vlastnosti aj tu. Spoznali sme radosť z narodenia, z prvej lásky, smútok z úmrtia, hrôzu korupcie, podvodov i virtuálnych vrážd,…
Nemusíme sa fyzicky vidieť, aby sme sa virtuálne poznali a cez virtualitu poznali aj seba.

mosoj

Jo, jo. Jen si vzpomeň na svůj vstup sem. První otázka a hned uraženej.
Doplňuji:
A potom jedno pravidlo.
Ten co nic neví neodpoví ( nic ve zlém).
Ten co něco ví je zase podezřelý.
Za tu dobu co sem nakukuji ( a že to je již nějaký pátek) , všichni dobří odešli, nebo se stáhli do ústraní.
Ono solidně odpovědět na tak různorodou směsici otázek dá pěknou fušku a ukrojí pěkný flák času. Z toho důvodu jsem přestal hledat v knihách!!! a dávat odpovědi dohromady. Odpovídám pouze z hlavy, samozřejmě na úkor kvality, Všechno si pamatovat nemůžeš, jenom o tom něco víš.
V současné době jsem docela rád za tuto úroveň neúroveň. Alespoň mně to sem tak netáhne. Venku je krásně a mám stále dost práce. Určitě se nenudím.

anonym

Adminovi a tomu jsi měl dotaz také adresovat.
Je tu dobře „udělaný“ kodex a velmi slušná pravidla. To, že si mnozí účastníci dovolí je porušovat a nerespektovat, je už jenom na adminovi. Věřím tomu, že ani on to nemá právě jednoduché, protože zde není svrchovaným pánem.
Jaká může být úroveň poradny, kde se vyskytují otázky:
„Jak se mám učesat? Co koupit ježkovi? Mohu být těhotná? Proč má pes ocas?“
To je opravdu snad moc. Takhle hloupě se neptají ani 3–5 leté děti, a ty na to mají právo.
Takže jsme opět u toho: může za to admin, protože dovolí, aby slušný servr byl v područí osob, které evidentně na nějaké „úrovni“ nemají nejmenší zájem a chodí se sem velmi stupidním způsobem BAVIT. Ačkoliv tedy nechápu co je na takových otázkách zábavného. Možná to ale ví alespoň tazatelé.
Panebože, to snad PORADNĚ zapotřebí není!!!

led

Odpovědi.cz je internetová komunita, jejíž uživatelé pokládají otázky a odpovídají na široký okruh témat. „Hlúpe“ otázky typu „prečo má pes ocas“, či typu ľahkých bodov a im podobné nie sú síce priamo zakázané, ale to, že sa tu nájdu, nie je len vina admina, ale aj ostatných užívateľov, ktorí na tieto otázky odpovedajú, či hodnotia palčekom/hviez­dičkou. Ak by na ne nikto nereagoval, postupne by tento typ otázok zmizol, pretože by všetci pochopili „tudy cesta nevede…“

anonym

led, nesouhlasím s tebou , že je šance, že někdo na ty stupidity neodpoví. Podívej se právě na ty blbosti neustále dokola omílané. Odpovídají na ně většinou jedni a titéž účastníci.
Čekat na to, že zde zvítězí nějaká morálka, inteligence nebo něco podobného, to je opravdu čekání na zázrak.
Pomohlo by, kdyby se takové voloviny mazaly. Jenže co s tím, když takový příspěvek admin vrátí. To potom znamená, že s úrovní, jaká tu je, souhlasí a nic jiného.
Je to škoda.

led

Čo je pre niekoho stupidita, volovina,
pre druhého môže byť životná otázka.
Len to, že mne sa otázka nepáči, mi ešte nedáva právo rozhodnúť, že je zlá. Mám právo na ňu odpovedať, alebo nereagovať na ňu vôbec.
Ak kritizovať, tak konštruktívne.

led

ad mosoj,
prepáčte za malé rypnutie „všichni dobří odešli, nebo se stáhli do ústraní“ to myslíte vážne? Myslím, že až tragické to nie je. Dokonca sa nájdu aj takí, ktorí neľutujú námaha a čas, pokiaľ neodpovedajú priamo „z hlavy“ hľadajú v dostupných informáciach.

Pozrela som si prvú ladičovú otázku. Myslím, že tu išlo skôr o neporozumenie otázke „Souhlasíte ?“. Pritom stačilo si virtuálne zadať malé doplnenie „Souhlasíte ?“… že „…Jedním z mnoha způsobů, jak pozitivně přispět v rámci komunity, je sdílet svoje znalosti a zkušenosti. Vždy se najde někdo, pro koho budou vaše odpovědi užitečné.“
…otázka sa stala pochopiteľná a potom už stačilo odpovedať „ano, souhlasím“ … „ne, nesouhlasím“
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/souhlasite-2

mosoj

Led.
Ano trvám na tom všichni dobří odešli ! Nebo se tu vyskytují jen sporadicky ( nebo se třeba zase vrátil z mně neznámých důvodů pod jiným nickem). Jestli jsem se tě dotkl, tak tě upozorňuji, že se mezi dobré nepočítám !!!!!! Z otázek se stalo varieté a já osobně si sem chodím procvičovat rychlost svých reakcí. Jestli ti to uniklo tak v prvé řadě jde o to kdo odpoví první . Jestli je to blbost to už nikoho nazajímá.
Problém je složitější než píšeš, jde také o postoje a chování. ale o tom kodex nepíše takže ho obá již porušujeme.

Jestli nevidíš rozdíl v úrovni, tvůj problém !!

led

Mňa sa to nedotklo, ale myslím, že ešte tu zostalo mnoho dobrých, ktorých odpovede, ak nepozerám na gramatiku, sú naozaj podnetné.

mosoj

No vidíš. Možnost opravit chybu nebo překlep museli admini také zrušit, proč asi ?