LEONEK

komu nebo spíš které síti patři předčíslí?

Předčíslí 608? stále zkouším Vodafon ale píše mi to že se dá posílat jen do sítě Vodavon tak nevím co s tím

Nejlepší odpověď
Earl Sin

Pravděpodobně majitel telefonu přešel k jinému operátorovi. Dnes zcela běžné. Jinak 608 patří Vodafonu.

Další odpovědi
Langer

Předčíslí patří společnosti Vodafone. Pokud máte u svého telefonního čísla aktivováno oznámení o volání do jiné sítě, před voláním Vám hláška řekne kam voláte.

Zdroj: langermarketing.cz