autacek

Komu letos zvoní ve sněmovně umíráček?

Nejlepší odpověď
Klaproth

Nikomu, ani jeden z nich se po neúspěšných volbách neztratí.

Další odpovědi
briketka10

Že by Babišovi leze na nervy dost lidem :(

Kryšpín

Už mají nahrabáno

zjentek

ODS!
Lidé už pomaličku začínají správně chápat typickýho českýho podnikatele, i když jim to od pádu povinný pracovní docházky velmi trvalo ;p

Ve 21. století už nikdo nechce pět rodin, vlastnících celej stát, který je později třeba popravit, aby stát byl zase lidu, to už nikoho nebaví furt dokola, to znaj z historie.
Teď se chtěj vydat směrem, kterým je možný udržet neudržitelné a to jim také bylo po všech směrech umožněno, sorry jako!!!

Je konec všem Mrázkům v bílejch froté ponožkách se dvěmi červenými pruhy a fialovým sakem, všem topolům f plafkach v Toskánsku, FUJ, to je hnus a teď maj občané díky podobnejm výstřelkům jasno, jaký si je uděláš, takový je máš… ;)

anonym

TOP 09 a ODS