bolak

Komu jste víc podobní v obličeji, matce nebo otci?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
aramah

Sousedovi

Od každého trochu i ten soused se odrazil :))
Néé soused néé 🙂

Další odpovědi
štamgast

Sousedovi

No je to paradox ale nikomu, ani sousedovi.

dudu

Sousedovi

Bohužel ani z mého širokého příbuzenstva o němž se v naší rodině hezky mluví, se ke mně nikdo nehlásí. Nebožka matka vždycky říkávala, že jsem býval moc hezké dítě, ale pak jsem z toho vyrostl.....

anonym

Sousedovi

Doplňuji:
sousedovi ne. ale děda mi byl podobný.

Poklička

Otci

everest

Otci

pizlicka

Otci

velké zelené oči,velké uši,větší nos,srdickove rty.maly elfííík.

Natty

Matce

Conchus

Sousedovi

Doplňuji:
Je to všelijaké. Můj syn je celý jeho „pradědeček“. Figura, obličej, jen nenosí knír. Ale všeho do času.

led

Záleži od toho, kto, komu a prečo to hovorí :)