led

Prospešné minimálne pre tých dvoch vymenených. Pozor, nikde v správe sa nehovorí, že ich výmena je prepustením na slobodu. Prakticky si mohli vymeniť cely. Každý vo svojej krajine. Ale prirodzene vo svojich štátoch budú hrdinovia až do tichého zabudnutia a objavu nových hrdinov telenovely.
Celá výmena je politickým ťahom, fraškou o 3 dejstvách „zadržanie – výmena – oslobodenie“ pre útlocitných čitateľov. But už bol inšpiráciou pre film „Obchodník se smrtí (2005)“ No, a Grinerová sa možno objaví minimálne v Sieni slávy, alebo ako autorka bestselleru o jej živote.

Další odpovědi
cappuccino

Myslim, ze o obou jeste hodne uslysime!!