cican

komprese????

jak z komprimuju 2 soubory v jeden např.stáhnu jeden film na 2krát a chci z toho jeden

Odpovědi
fortin

Při tvorbě archivu je možnost obrovský soubor rozdělit na víc částí. Při rozbalování je dobré vědět kolik má archiv obsahovat částí, protože když jedna chybí, nejde dokončit extrahování. Já klikám na kteroukoliv část protože informace si archivátor přečte za mě.
Když máš jen jednu část filmu, a chceš se podívat zda stojí za to, Extrahovat zde, až se ukáže chyba tak ten kousek filmu kopírovat a vložit. Pak jde přehrát.

A když chci ze dvou 1, prostě některý z nich přetáhnu do jiného archivu rar.