rady74

Komplikace po operaci nosní mandle

Dcera je po operaci nosní mandle,ale hned druhý den dostala rýmu a má zarudlý krk.Máte někdo nějakou zkušenost z této operace nosních mandlí?

Odpovědi
zmimi

To musela mít asi v sobě mějaký bacil. Synovi odstraňovali nosní mandle a druhý den byl v pořádku bez komplikací.

BandiOl

Nejlepší konzuktovat s lékařem. Tělo je po operaci oslabeno.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/?12,ok-alfa-115-ml

MacaM

Na tyto potíže Vám doporučuji bylinné přípravky české firmy OKG. Jsou 100% přírodní bez chemie a pro děti naprosto super.
Na kloktání bylinný extrakt (přírodní ATB, urychluje hojení zánětů) a na rýmu gelík, ze kterého se vyrobí vždy čerstvé kapičky.

Naše rodina už do lékárny chodí nakupovat snad jen čaje a zdravotnické pomůcky 🙂

Bylinky jsou naprosto jedinečné a naši lékaři ji stále podceňují.

Cena je sice vyšší, ale pro své děti chci jen to nejlepší, chemie je kolem nás už dost, tak proč ji cpát ještě do nich.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

Pajka.111

To odstranění nosních mandlí bylo kvůli čemu ? No já přemýšlím, že budu dcerce dávat to kozí kolostrum, hrozně se mi líbí to složení a hlavně to není žádná chemie, což je jedině dobře pokud jde o dítě.