bolak

Komentujete filmy během jejich sledování?

Doplňuji:
Já právě taky, tudle sme koukali s rodinou o vánocích na popelku a byla tam taková scéna, kdy vona vlezla do tý maštale nebo co, a jurášek už tam poskakoval radostí a vona k němu přišla a říká „jurášku, tys mě cejtil na sto honů“ a já povídám: „fůůůůůůůj, ta musí smrrdět!!!“ , a přitom sem to taky vždycky nesnášel, když měl někdo podobný průpovídky :) …teda krom rosákova riskuj, tam to byla povinnost, třeba „jakou vadou trpí stevie wonder“ a babička na mě „víš to“ a já povidám „no je to černoch, ne?“

Nejlepší odpověď
anonym

Tak na to by ti odpověděla má manželka. Když spolu sledujeme film, ma z něj prd. Já jsem v tomto detailista a málo kdy mi unikne něco, co tam nepatří a dávám to najevo.

Další odpovědi
aramah

Nojo to je moje kecám do toho od začátku do konce.
Aha, proto semnou nikdo nechce sledovat žádný film 🙂

Drap

Většinou a dost kriticky.

briketka10

já ne, ale moje mamka měla takový zlozvyk
a to ne jen komentovala pořád ji pusa jela !!
jedna kámoška taky komentuje asi už se jí
ke mě nechce na kávu jednou jsem ji okřikla
dost nahlas, že film sleduju ..
Doplňuji:
musím se dívat sama, proto si filmy
stahuju pak se bojím sama pod peřinou
a ani kocour mi do toho nekecá moh by
si to dovolit šel by na mráz ba néé :))

samicek333

Já si většinou své komentáře nechám až na konec filmu, ale třeba můj taťka ne. Ten jakoby tam ty chyby hledal a bohužel jich vždycky najde opravdu hodně.

Zbynas

Ne a nerad se s někym dívám na film, protože neznám asi nikoho, kdo by u toho dokázal držet tlamu. Pak z toho mám ho***. :)