KennAdams

Komentování fotek – Facebook

Zdravím,

mám menší problém. Od dob, co Facebook postihla nová verze, se v nastavení soukromí nevyznám a potřeboval bych poradit. Zjistil jsem, že mi lidi nemohou komentovat fotky v albu a maj to bloklý a jdou jen komentovat ty nejnovější, co nahraji. Nevíte, kde je přesně problém?

Šel jsem do nastavení soukromí a v sekci „Jak se spojujete“ jsem nastavil, aby mi lidé mohli komentovat statusy apd. ..nechápu, proč to nejde. Děkuji předem za rady.

Nejlepší odpověď
MrGandy

A na co potřebuješ komentovat fotky? Podle tohodle poznám, že ti je tak 13 let. Žádnej normální člověk nepotřebuje, aby mu někdo komentoval fotky a sdílí je proto, aby se pochlubil ostatním.

Další odpovědi
RomanP

díky tady tomu komentování jak fotek, tak videí, s tím že cosi se komusi líbí a mohutné bláboly o ničem se stal facebook brakem mezi sociálními sítěmi. Vznikl z toho jakýsi paskvil a vyznat se v něm je čím dál horší. Nejlepší je na něho vůbec nechodit.