darius

Kombinace karet ve hře Magic the Gathering

Ahoj, stavím si deck a chci tam mít legendary creature (Vela the Night-Clad) a legendary artifact (Akroma's Memorial) zároveň. Je možný hrát to ještě ve formátu standart a ne v legačce?

Odpovědi
quentos

obávám se, že tento dotaz je příliš specifický a že se ve zdejší komunitě sotva najde někdo, kdo hraje Magic. Na to jsou lepší specializovaná fóra, např. zde http://www.hra­jumagic.cz/fo­rum/viewtopic­.php?f=14&t=1218 . Střelil jste těsně vedle, já hrával Doomtroopera ;{)>