Rokio

S jakými/kterými jízdními vlastnostmi preferujete kolo na projížďku městem?

Které by mělo mít parametry a jak by mělo podle vás vypadat (myslím jeho barvu, druh a vzhled jeho kol, barva odrazek a umístění atd.)?

Dává tu někdo z vás přednost elektrokolu?
--

Kolo se kterými jízdními vlastnostmi preferujete na projížďku městem?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Co je to za otázku Rokio? Myslím, že většina z těch, kteří mají alespoň 3 z 5ti pohromadě by zvolila něco jako tohle > https://st4.de­positphotos.com/1605526­8/22478/i/1600/de­positphotos_224786178-stock-photo-hanoi-vietnam-2014-rickshaw-most.jpg ! Pochopitelně pokud by seděli VPŘEDU! ;) :D :D

Další odpovědi
led

Ja som asi atypická a antialiendronovská
1 – do mesta elektrokolobež­ku,.Dobrá je aj pri nákupoch, pretože ak máte ťažký nákup, dáte ho na plošinu kolobežky a tá vedľa vás potichu vrčí a ide sama a vy je len kočírujete a idete peši, čím urobíte aj niečo pre vlastné zdravie.
2 – mimo obce elektrobicykel, kde musíte šľapať aby išiel, opäť robíte niečo pre svoje zdravie.

Drap

Mělo by mít vlastní pohon, abych nemusel šlapat.

aliendrone

led>>> To se Vám to kritizuje v situaci, kdy my ostatní se musíme plahočit po víceméně hrbolaté 2D zemské ploše (povrchu), zatímco Vy nastartujete košťátko a FÍÍÍ! Už si ve vzduchu užíváte volnosti pohybu v 3D prostoru!

Ale on Vás Excelence přejde smích, určitě! Donesly se mi drby, že přísně tajný projekt „Plácačka“ (financovaný AČR), jehož účelem je zajištění bezpečnosti vojsk před pomalu letícími malorozměrnými cíli s nízkým radarovým odrazem (obvykle drony) má již BRZY vstoupit to stádia praktických zkoušek! A po jeho zavedení do výzbroje AČR budete mít šmitec! Jen si vzpomeňte jak dopadli Rusové v Afgánu, když mudžici dostali od Amíků Stingery! ;) :D :D

led

Nemajte vy o mňa strach. Mám v dobré schované kúzlo neviditeľnosti.