johny206

Kolo (rezerva)

Je nutné podle vyhlášky rezervu nebo stačí sada na opravy?

Nejlepší odpověď
chudst

Musite mit rezervni kolo, je to jedna z povinnych veci.

edit.: Uz neni, rezervu musite ho mit pouze pokud je součástí deformační zóny vozu (například u škodovek řady 105/120/130 s motory vzadu), bude muset v zavazadlovém prostoru vozu zůstat. ( http://www.au­to.cz/zmeny-v-povinne-vybave-konec-rezervnich-kol-15-zari-novy-obsah-lekarnicky-roce-2011-4035 )

Další odpovědi
casey

sada na opravy a taky kompresor, nebo pumpicku, kterou to nove opravene (vypenene) kolo nafoukate. No, nacham si v aute svoji starou dobrou rezervu.

venkovan

Mám knoty na opravu bezdušových pneu protože oprava je rychlejší než sundavat kolo, ale stejně rezerva zůstane tam kde v autě je.

cukrar

jak u kterého vozidla, většinou již nemusíte vozit rezervu.....