Epson

Kolo a autobus

Chci se zeptat.. muze kolo do autobusu ? Vím že tam je naproti zadnim dverim takove to volne misto ten prostor pro kocarky ae muze tam i kolo? Děkuji za kazdou odpoved

Nejlepší odpověď
anonym

V metru na zadní plošinu posledního vozu (zdarma), tramvaje pouze vybrané linky mimo špičku, autobusy – nepřepravují, s výjimkou cyklobusů. Regionální vlaky – do označených vozů. Toto je v Praze. Ostatní – viz Přepravní podmínky jednotlivých přepravců.

Další odpovědi
mj81

To je různé. Každá dopravní firma má svůj vlastní přepravní řád a ten stanovuje pravidla pro přepravu kol. Takže třeba v Pardubicích je přeprava kol bez výjimky zakázána, v Hradci Králové je možná snad jen v létě, v Plzni jsou taky nějaká omezení… Když nevím, odkud jsi a jakým autobusem chceš jet, nemůžu ti odpovědět.

kocickaaa

ano může,ale myslím,že se musí koupit nějaká speciální jízdenka pro něj

lukas.zmizik

ja jsem kolo prevazne prijimal k preprave, ale vzdy je to na ridici, jde o zabezpeceni cestujicich pred tim kolem v pripade mimoradne udalosti…tak ze pokud vam ridic nebude chtit vzit kolo, muze se vymluvit na tohle…