Reganois

Kolikrát za týden by měl člověk vysávat?

Jak často luxujete?

Nejlepší odpověď
marci1

Dle potřeby, ale zhruba tak 1× týdně. Nic se nemá přehánět a vířit prach! 🙂

Další odpovědi
Nassin

Luxuje se podle potřeby. Při dětech i několikrát denně.

Dochy

Asi tak jednou za měsíc když rošťáky nenapadne nic lepšího než nasypat drobky ze sušenek do postele.
Jinak jsme se koberců zbavili a manželka dle potřeby zametá a vytírá (pokud je zle tak občas zametu taky, vytírám jen v případě živelných pohrom, které u nás přicházejí tak obtýden…

paul1

Většinou v sobotu, někdy to dělám já a zkouším při tom: dyž ty ryby lygy (říkanka Patrika Hartla při vysávání)

kocickacoc

Ahoj, já luxuji pravidelně tak jedenkrát týdně. Občas, když mám pocit, že je to potřeba, vyluxuji víckrát, jindy zas třeba nestíhám a tak je u nás nevyluxováno i déle. Co ale dělám dost pravidelně, je luxování oken. To mě totiž strašně baví! K tomu používám Vysavač na okna Karcher: https://www.pro­finaradi.com/o­kenni-vysavace-s-bateriovym-pohonem-karcher.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

paul1: máte tam chybu. Není to „dyž“, ale GYŠ :{)>