vivatis2

Kolikrát za rok dete do kina?

Nejlepší odpověď
anonym

jednou za rok

Další odpovědi
tom004

jednou za týden

Promítám,takže někdy jeden den v týdnu,někdy tři,záleží na domluvě s ostatními promítači.Je to taková fajn brigáda.

Terryle

jednou za šest měsíců

přibližně tak – nejsem moc filmovej člověk a když už, většinou si to užiju v pohodě doma u počítače.

chudst

jednou za šest měsíců

Moc nechodim, jen jednou nebo dvakrat do roka. Ted to porusim hned dvoujnasob: budou mit vyjimku Pirati 4, Lidice, HP7 a Saxana 2 :)

Jikra

jednou za rok

Naposled před 25 roky.

Ella

jednou za šest měsíců

tohle bylo mému chození do kina asi nejblíž, chodím na premiéry pár filmů, které jsou podle knižní předlohy a je mi blbý vynechat, když už jsem viděla všechny díly před tím ;) jinak moc ne, poslední dobou mě tam nic nezaujalo, takže půjdu až v červenci poslední díl Harryho Pottera =D a pak na jednu premiéru v listopadu… bohužel taky první díl čtvrtého dílu… pitomé rozdělování, kdo říká, že by lidem vadil čtyřhodinový film? =) Pán Prstenů je taky dlouhý…

dědapetr

jednou za rok

Před 10lety.

gnosis

jednou za rok

0× – 2× za rok. divadlo zhruba stejne.

anonym

jednou za rok

Píši to proto,že zde nemáš kolonku za rok a více. Já byl naposled v kině,kdy byla premiéra „vesničko má středisková“ ! 😁

venkovan

jednou za rok

Prakticky nechodím leta. Jsem rád když přijdu domu, fláknu sebou na nějakou židli, a dam „voraz“. V kině se mi špatně sedí a v době kdy lze se brzy dostat na premiéry na HBO apod., kino v dnešní době je pro mne téměř ztráta času.
Ale bývaly doby, kdy se chodilo každý týden – hlavně na předfilmy.

Deli

jednou za tři měsíce

DusanOrlik

jednou za rok

filva

jednou za měsíc

Nyny

jednou za šest měsíců

kapka

Nekoukal jste náhodou na pořad Suma sumárum, že se ptáte zrovna na to kino? Mě to taky pobavilo, že místo šestkrát do kina mám jít jen jednou a tím ušetřím peníze, které pak můžu nacpat státu /tedy těm několika vyvoleným nahoře/. Ale nebylo řečeno, v jakém časovém rozmezí nemám jít šestkrát, ale jen jednou. Možná jen jednou za život…