Avatar uživatele
vivatis2

Kolikrát za rok dete do kina?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4683 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

jednou za rok

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

jednou za týden

Promítám,takže někdy jeden den v týdnu,někdy tři,záleží na domluvě s ostatními promítači.Je to taková fajn brigáda.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

jednou za šest měsíců

přibližně tak – nejsem moc filmovej člověk a když už, většinou si to užiju v pohodě doma u počítače.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

jednou za šest měsíců

Moc nechodim, jen jednou nebo dvakrat do roka. Ted to porusim hned dvoujnasob: budou mit vyjimku Pirati 4, Lidice, HP7 a Saxana 2 :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

jednou za rok

Naposled před 25 roky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

jednou za šest měsíců

tohle bylo mému chození do kina asi nejblíž, chodím na premiéry pár filmů, které jsou podle knižní předlohy a je mi blbý vynechat, když už jsem viděla všechny díly před tím ;) jinak moc ne, poslední dobou mě tam nic nezaujalo, takže půjdu až v červenci poslední díl Harryho Pottera =D a pak na jednu premiéru v listopadu… bohužel taky první díl čtvrtého dílu… pitomé rozdělování, kdo říká, že by lidem vadil čtyřhodinový film? =) Pán Prstenů je taky dlouhý…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

jednou za rok

Před 10lety.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

jednou za rok

0× – 2× za rok. divadlo zhruba stejne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jednou za rok

Píši to proto,že zde nemáš kolonku za rok a více. Já byl naposled v kině,kdy byla premiéra „vesničko má středisková“ ! 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

jednou za rok

Prakticky nechodím leta. Jsem rád když přijdu domu, fláknu sebou na nějakou židli, a dam „voraz“. V kině se mi špatně sedí a v době kdy lze se brzy dostat na premiéry na HBO apod., kino v dnešní době je pro mne téměř ztráta času.
Ale bývaly doby, kdy se chodilo každý týden – hlavně na předfilmy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

jednou za tři měsíce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DusanOrlik

jednou za rok

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
filva

jednou za měsíc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nyny

jednou za šest měsíců

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

Nekoukal jste náhodou na pořad Suma sumárum, že se ptáte zrovna na to kino? Mě to taky pobavilo, že místo šestkrát do kina mám jít jen jednou a tím ušetřím peníze, které pak můžu nacpat státu /tedy těm několika vyvoleným nahoře/. Ale nebylo řečeno, v jakém časovém rozmezí nemám jít šestkrát, ale jen jednou. Možná jen jednou za život…

před 4683 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek