lerak14

kolikrát za měsíc vám milovaná odře auto? já jsem už na prášky

Nejlepší odpověď
kropitko

Chce to nepropadat panice,buď ať nejezdí a nebo si kupte ty prášky?! 🙂

Další odpovědi
ReHu

0 / měsíc

Doplňuji:
Než prášky, raději rum 🙂

aramah

Za ty léta co jezdím pouze jednou,před barákem jsem to otřela o strom.Ale to ještě se starým mondeem.Zato moje polovička už i na střechu.Tak před 30 lety.(ty léky si kupte.)

ten který je

Budte rád že neodřela Vás.;-)

rybíz

Nepouštějte ji za volant. 🙂
A víte, že ostatní řidiči, když vidí ženu za volantem, tak aby nevznikla nehoda, musí zajet 100 m do pole a počkat až projede? 🙂

quentos

nemám milovanou ani auto ;{)> to jsou mi starosti…

elektrikář

Tak jí kupte vlastní auto už vám to nebede tolik vadit.