zjentek

Kolikrát za letošní jaro se na našem území vyskytnou temné supercely s kroupami, bouří a extrémními nárazy větru?

A budou se takové scénáře opakovat i v létě? Umíte tohle z něčeho odhadovat? (/;

Nejlepší odpověď
aliendrone

Zkus 2k10+6 s postihem –1 za každých 100m nadmořské výšky (každá hodnota menší než 0 se počítá jako 0). :D :D :D
Je to DOBRÝ tip, rozhodně ne o moc horší, než profesionálních meteorologů, jejichž přesnost předpovědi s výhledem na situaci za 24h jsou DLOUHODOBĚ stejně mizerné, jako v období, kdy ještě neměli k dispozici internet, družice a počítačová centra za miliony. ;) :D :D

Ale vážně, je to stejné, jako předpovídat letošní „úrodu ZZP“ (zjentkem zprzněných panen). NIKDO nemá k dispozici přesnější údaj, než MOC! ;) :D :D

Další odpovědi
Drap

Neni nic podle čeho by se dalo odhadovat. Možné to však je. Nezbývá než se modlit a čekat.

zjentek

Aliene>>>333, 3jentkem 3przněných 3ěn- tohle bude bezpečnější popis! (; D; D;

Nějak si nevím rady s výpočtem, nechápu tvůj vzorec… jsem to ale hlupoň 🤷‍♂️, help please! (
;

aliendrone

3jentek>>> No já ti nwm bejku, 333? Hned z první mě napadá https://youtu­.be/0xqSmIBZHMM?t=80 , chceš to riskovat v dnešní době?! Aby ses nedostal do maléru. ;) :D :D

K tomu vzorci – měl by ses obeznámit s RPG (dle pravidel D&D), hned ti to bude jasné. A KUA!! Myslím s tímhle RPG https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Hra_na_hrdi­ny , nikoliv s tímhle RPG https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Reaktivn%C3%AD_gran­%C3%A1t , ještě abych se do průseru dostal sám za „propagaci nepřátelské techniky“ nebo co.

Chjo, to jsme to dopracovali, prase Vašík zcepenělý jistě stříká v pekle blahem. :( :(