Petr Kaňa

Kolikrát vás někdo pozval na svatbu?

Mě asi pětkrát.

Odpovědi
Kelt

Protože je manželka ze sourozenců nejstarší, byli jsme na svatbě jejího bratra i sestry. A ještě předtím mne pozval spolužák, protože moje teta a matka nevěsty pocházely z jedné vesnice. Takže 3 x.

Drap

Nikdy jsem to nepočítal. Byl jsem snad na patnácti svatbách, a pozvání bylo ještě o několik více. Kromě toho jsem byl ještě asi na třiceti svatbách z titulu svého tehdejšího zaměstnání.

ivzez

Vždy jen jednou.
Buď jsou manželé stále ještě spolu, nebo se po rozvodu znovu nevdaly/neoženili.

(Na počet navštívených svateb jste se neptal.)