Nikkol

Kolikrát týdně cíleně relaxujete? Řeknete si tak, teď si dám na chvíli pohov a neberete ani telefon a tak?

Nejlepší odpověď
coco

No,toť otázka…

Další odpovědi
Valky

Každý den :) Vždycky večer si s partnerem pustíme film, nalijeme si skleničku něčeho fajnového a jen tak vegetíme.. :)

Jikra

Já taky denně protože jsem skoro zdravý starobní důchodce.

Pecudka

Já pernamentně, jsem zdravý starobní důchodce

hanny 2

Neznám!!!

dědapetr

Denně umím si ten čas ušetřit.

Deli

7× týdně. Každý den, když po obědě uložím malou, si udělám půlhodinku jen na sebe, knížku, kávu… Pak zas funguju až do večera.