Rokio

Kolikrát měsíčně využije průměrný dospělý člověk městskou autobusovou dopravu?

Zajímá mě to hlavně ve středně velkých městech.

Předem vám děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Kepler

Někdo ji využívá denně k cestě do práce a zpět, pokud je to pro něj výhodnější. Někteří by do metra, tramvaje nebo autobusu v životě nevlezli, protože by tím utrpěla jejich důstojnost (dokonce se tím i chlubí). A tak jim cesta trvala 2× déle, způsobovali dopravní zácpy a otravovali vzduch smrady z výfuku. V malém městě jsem MHD využíval především v zimě a tehdy, když u nás bylo zdarma. Jinak jsem to zvládal na kole. Jednou jsem se bavil nad tím, jak ti blbci v autech stojí v kolonách a s jedním z nich jsem se potkal u Tesca. Já už měl nakoupeno a on teprv hledal místo k parkování 🙂

Kelt

To je těžké. Když jsem pracoval v Praze, tak jsem strávil každý den hodinu v dopravních prostředcích. A když jsem na opačném konci republiky tak chodím pěšky. Jednak je mi líto peněz, ale hlavně jsem ještě nezjistil, kdy a kam jedou autobusy.

Drap

Jak který. Já ani jednou

zjentek

No tak když půlka ovčanů bude jezdit denně a druhá půlka lidí vůbec a ty budeš patřit k těm druhým, tak vyjde, že vlastně jezdíš obden. Ježiši, to je stejný nesmysl, jako když nepiješ a přesto sprůměruješ spotřebu piva v črdeli na hlavu a vyjde ti, že vyžahneš 150 litrů píva ani nemrkneš! Jak ti chutnalo, když prakticky neochutnals?