dust8

Kolikrát jste si už museli utáhnout opasek?

Nejlepší odpověď
Drap

Nevím kolikrát utáhnout, ale já s přibývajícím věkem a díky některým zdravotním obtížím musím opasek v podstatě trvale povolovat.

Další odpovědi
Rokio

Když otec podstatně snížil příspěvek do domácnosti.

paul1

Čím jsem starší, tím víc si opasek musím utahovat, někam se mi ztratilo pozadí a padají mi tím pádem kalhoty. Takže to musím řešit kšandami a u montérek kombinézou

dubraro

Ani nespočítám. Vždycky ráno si ho musím utáhnout a večer povolit.

Mc Merkurion

… ani jednou, nosím šle … a u tepláků gumu …

elkon

Pouze když shodím pár kil. Pokud máš problém, musíš se přičinit, abys vydělával víc peněz. Zadarmo ti nikdo nic nedá. Nestačí jen nadávat, že máš málo.

Kryšpín

Dokonce údajně jeden politik po převzetí moci v české kotlině charismaticky povzbudil, útáhnem si opasky a za krátko předhoníme Rakousko a starší kolega dodává, to i pan Špidla když byl u vesla pronesl moudro za sedm let budeme mít platy jako Němci.