Kolikrát jste se dnes už zasmáli?

https://pixaba­y.com/cs/sm%C­3%ADch-d%C3%ADt%C4%9B-holka-tv%C3%A1%C5%99-vesel%C3%A9-536287/

To je, ale krásný úsměv! :) A ty zubiska nádhera!

Nejlepší odpověď
brillant

Nedokážu to spočítat!

Další odpovědi
Drap

Nedokážu to spočítat!

Nepočítám, ani se netroufnu odhadnout. Určitě vícekrát než 10

Anemone

Nedokážu to spočítat!

Ale i některé Vaše otázky mne rozesmály. Děkuji. 🙂

Medulka.013

Jak se dá usmívat?

Nevím, kdy naposledy jsem se zasmála. Jsem stále zamračený člověk a jen tak mě něco nerozesměje.

marci1

Nedokážu to spočítat!

Ale docela mě rozesmál vzkaz domovníka na dveřích domu, kde přespává bezdomovec. Vyfotila jsem ho dnes dopoledne a omlouvám se za špatnou technickou kvalitu. 🙂
http://jpeg.cz/i­mages/2017/01/­18/qu43j.jpg

ivzez

Jiná odpověď.

Jiná odpověď bez doplnění…

ALDC

Nedokážu to spočítat!

Šidlo

Jiná odpověď.

nad 10, pod 50

Seznam.cz

Jak se dá usmívat?

Když pracovníci České Pošty stávkují každý den? Kromě dnů, ve kterých roznášejí složenky k zaplacení.