Avatar uživatele
anonym

Kolikrát jste měnili svůj podpis v průběhu života a jak dlouho máte ten poslední?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? redy, gecco před 3150 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Měnil se mi tak nějak postupně – od nečitelného na konci SŠ po zcela nečitelný nyní…
😉
Banka – už pár let problém nemám, klikyhák se mi nemění…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

podepisuji se každý den několikrát a pokaždé mám pocit, že je podpis jiný než ten předešlý. postupem času se z pomalu čitelného stává jen podobnost prvního písmene a zbytek je vlnka 😁
vzorový podpis v bance už málokdy trefím

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Magix.cz

Jen jednou, před dvěma lety, když jsem se musel denně podepisovat cca 60× jsem ho zkrátil na tři písmena. S bankou to mám stejně jako boreczech :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

jedinkrát, když jsem se přestal vzdělávat ..od tý doby je to pořád to samý ;q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Tak jako boreczech.
Mám dva typy podpisů. V bance nikdy nevím který jsem použil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Nepamatuju se, že bych ho někdy měnil, nemám tu potřebu. Nepotřebuju vymýšlet žádné nečitelné parafy, prostě napíšu psacím písmem příjmení a první písmeno křestního a hotovo, pět písmen tolik času nezabere.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Úmyslně jsem ho neměnil od školních let. Pravdou je, že se postupem času i můj podpis postupně vyvíjel a měnil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Protože moje příjmení začíná na Vy-, tak jsem na vojně, kde jsem v jednom kuse něco podepisoval (např. že stráž každou hodinu zkontrolovala objekt) provedl změnu spočívající v tom, že z ocásku na konci V jsem přešel rovnou do y. Do té doby byl podpis čitelný, od té doby začal ztrácet na čitelnosti a dneska je to jen řada klikyháků. Podpis se mění, v bance musím používat starší podobu. Navíc mám ještě jeden čmáranec určený do zvlášť malých kolonek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek