Heřman

Kolikrát jste měli počítač nebo notebook v opravně a z jakého důvodu.

Já mám notebooku a půjde už po 4 do opravny… hrůza :(
Doplňuji:
ne ne notebook je ACER ASPIRE 5336 s OS Windows 7…

Odpovědi
franku

1× v záruce a ted mi to blblo,tak se vyměnila klávesnice a softvare

Alesh

Co máš za značku? Tipuju to na ASUS 🙂

Já si po klasických desktopech před cca 3 lety koupil první ntb od Samsungu a až na určité mírné zádrhely, které se víceméně nějak skoro samy vyřešily, musím říct, že je to držák. V opravě byl tedy do této chvíle 0×. 😉
Doplňuji:
Tak to byl můj druhý tip. 🙂

Matthew

Měl jsem HP Compaq a to byla největší hrůza. Nejspíš to byl nějaký vadný kus nebo co protože vše se na něm kazilo. První vada přišla asi po dvou měsících. Pak následovali další a ta poslední byla týden před dvouletou zárukou. Takže jsem taky šel na opravu 4× a to jenom z důvodu, že po třetí mi uznali jinou vadu než ty předešlé dvě aby mi nemuseli vracet peníze. Po čtvrté to už nešlo ukecat tak mi peníze vrátili. Měl jsem s tím notebookem takové nervy a pokaždé to byla jedna a ta samá chyba.

anonym

Od prvopočátku, co byly PC, jsem měl 4 počítače, ale ani jeden se neporouchal. Žádná výměna zdroje, žádné RAM, žádné … , prostě šlapaly tak jak měly.

dudu

Pátý rok mám notebook HP Compaq 6830s 17" a šlape jako hodinky. Také baterie hlásí nulové opotřebení.

Tw!st

Acer se hned pokazí, v tom je acer špatnej. a mě pokaždé když se pokazil počítač tak jsem si ho dokázal spravit sám.

ministri

Stolní počítač jednou kvůli zdroji. Co se týče notebooku, mám už druhý Acer a ani jeden jsem do opravy dávat nemusel.

huxa

Co mám sám počítač, tak je to notebook Toshiba, sem tam zlobil, ale to byl problém spíše woken, mám ho už 3 roky a nepotřeboval jsem ho nijak opravovat, až na profukování větráčků, vnější čištění a výměnu RAMek a HDD (staré byli už staré a jde vážně poznat rozdíl :) ). Nemám v oblibě Asus, Samsung nebo Acer, jsou to poruchový výrobci, radši si koupit notebook od Sony, Fujitsu, Toshibi, …

bolak

Tw!st: S těma ejsrama máš pravdu, a já vím proč :))