juie

Kolikrát jste již byli na lyžáku? Líbilo se vám tam? A jakým způsobem to bylo?

Jakym způsobem to bylo neboli jestli ste byliu v hotelu nebo ne a dojizdeli jste kazdy dden…

Odpovědi
Illines

Julie,pred 2rokami jsem na tuto odpoved napsala.Bylo to pro mne nezapometulny zazitek.A to kdyz jsem skoro umrzla v Beskydech ,kde jsem byla na cvicaku lyzi.Zabloudila a usnula vycerpanim.Do dneska na to myslim porad,dekuji zachranarum a skole ,kterym jsem nebyla lhojtejna.

terry

Já byla 5*. Vždycky to bylo skvělý. jak jinak :).
Bydleli jsme vždcky na chatě. Na jídlo do restaurace. Vlek byl v dosahu pár minut pěšky.