milablond

Kolikrat denne se podivate do zrcadla?

Nejlepší odpověď
mosoj

Když si čistí zuby nebo se holím. Zrcadlo je nad umyvadlem a tak do něj musím čučet ať chci nebo nechci.
Doplňuji:
Jinak ale „kvalitní“ otázka.

Další odpovědi
led

Hmmm… Zrkadielko rovné, krivé, každé ukazuje čosi staré. I keď skúšam každý deň, mladosť v ňom už nenájdem

Drap

Převážně ani jednou a když, tak je to omylem

www

Pouze podle potřeby a ta je u každého jiná.
P.S: chat je jinde!

anonym

Hmmm…
Někdy ani nikdy – proč bych to dělal?
😁

Agneta

co je to zrcadlo? to doma ani nemáme :DDD

suaeda

Se zrcadlem nejsem moc velký kamarád. Ono lety nějak stále víc pokřivuje a hyzdí moji původní pěknou lidskou fasádu. Je to zlá mrška. Na chvilku jej nyní beru na milost jen při hygieně. Ale kdyby nebylo za rozbití 7 let neštěstí tak by šlo…

Jamajka

Když kolem nějakého projdu, vždy se do něj alespoň podívám, nebo se zastavím a strávím u něj i několik minut s tím, že na sebe dělám různé pošklebky :)) :DDDD

Questman

No, pokud za zrcadlo považuješ i lesklou obrazovku, tak asi tak 100× denně :D
A jestli myslíš zrcadlo v klasickém slova smyslu, tak si 3× denně :/

marci1

Sem, tam, hlavně když se potřebuji zeptat : „Kdo je v zemi zdejší nejkrásnější !?“
🙂

anonym

Jak jinak cvičit?

Lilinka B

Cca 50 000 krát.

talka

Pouze při odchodu z bytu (což je někdy jen o víkendu).

Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

Agneta

Lilinka B >>> nediv se, že ti jsou tvoje otázky překladu „do nemeciny“ mazány:D

Tobě se asi musí mazat všechno :PPP