Avatar uživatele
Lukas27

Kolikrát denně bychom měli jíst?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, Ametyst před 797 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

5× – 6× denně, ovšem malé porce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Alespoň jednou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Disraeli

Neexistuje jednoznačná odpověď. Obecně by asi mělo platit: snídaně, oběd, večeře a svačiny mezi tím. Ale příjde na životosprávu, stav/věk, nějakou dietu, aktivita během dne, spánek/režim a CO ten člověk jí.
Spíš by mělo jít i o to, co jí a ne jak/kdy nabo jak často… něco by ani člověk neměl jíst vůbec, něco ne tak často. Pak je jedno kolikrát za den jí.

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Někde jsem četl, že by se mělo jíst průběžně po trokách celý den, podobně, jako kráva. Prý se tím méně zatěžuje žaludek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
_Bůh_

Furt

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lotr2008

Já jím celý den, já mam totiž hlad furt. Proto jsem taky postrach vsech večírků, protože vždy sním úplně všechno. Pak taky vždy druhý den hraje na záchodě střelecký koncert, chi.

Upravil/a: Lotr2008

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plavcik

Stačí jednou denně. Ráno začít a večer zkončit 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gus_Fring

Kolikrát chceš, je ti příjemné a možné pro tebe. Doporučení šestkrát denně je hloupost. Má to totiž i své nevýhody. A žádné nakopnutí metabolismu po více jídlech neexistuje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Disraeli

Ale správně je to, jak říká Malvína. Častěji, ale menší porce (a větší jídla třeba i rozdělit a jinak jíst jednodduší zdravá jídla, kromě obědu – který je „složitější“). Ale to taky nemusí platit na každého… taky někdo kdo posiluje nebude takhle jíst. Nebo vzhledem ke zdraví a míře aktivity/výdeji během dne, kvality života/spánku,…

Nový příspěvek