LuK4S3k CZ

Kolikátka je toto díl Paranormal Activity ?

Chtěl jsem se podívat na Paranormal Activity 2 ale nenašel a co jsem našel tak bylo placené. Pak jsem našel video u kterého nebylo napsané kolikátka to je ale dvojka to být nemohla protože žačínala jinka.(Vyděl jsem jen začátek protože mě to potom vyplo protože to bylo placené.) Podíval jsem se na trailer na 3 ale odpovídalo to jen trošku (pokojík těch holek). Podíval jsem se i na trailer na 4 ale to už vůbec neodpovídá. Jedničku jsem vyděl a ta to není. Nevíte co to je ?

Odkaz : http://www.zkou­knito.cz/vide­o_84612_paranor­mal-activity

Nejlepší odpověď
iceT

To by měla být trojka,tedy Paranormal activity 3,protože hrdinkami příběhu jsou dvě malé sestry,které se prezentovaly v jedničce a dvojce,a kde byly už dospělé,ovšem trojka se odehrává v minulosti,kdy obě dívky byly ještě děti.
Doplňuji:
stačí porovnat obě videa,to z odkazu v otázce i to z csfd
http://www.csfd­.cz/film/289269-paranormal-activity-3/videa/

Další odpovědi
M.

Je VIDĚT! Sakra už, chlape.

Měla by to být dvojka. :) Podle místa, kde se to odehrává.

Doplňuji:
Předem dodávám, že jsem viděla jen začátek, momentálně se dívat nemůžu.