venkovan

Kolika z nás má takové štěstí, že lékař předepsal (doporučil – pojišťovny neplatí) kvalitní čokoládu a pivo?

Když jsem to slyšel, tak mne docela pobavilo, že nemoc nemusí být vždy tak nepříjemná.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Připomnělo mi to zážitek z nemocnice, kde jsem ležela po poněkud komplikované operaci apendixu. Se mnou na pokoji byly dvě starší paní, obě snad po operaci žlučníku a lékař jim doporučil Plzeň 12°. Jenže jim stačila malá sklenička a byla s nimi taková legrace, že se mi od smíchu vytáhly drény z rány. Taky si to sice musely platit, ale za 2,10 Kčs 😁

Další odpovědi
Drap

Pivo mi bylo taky kdysi doporučeno. Pžed mnoha léty mě lékař doporučil na nízký tlak rum a kávu. Bohužel ani tenkrát nedala pojišťovna ani korunu.