bolak

Kolika lidem z vašeho nejbližšího okolí byste byli ochotni darovat ledvinu, kdyby ji potřebovali?

A kterým..

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

nedam

Je to zásah do těla a silně bych zvažoval komu dám část sebe. Neplatí v případě úmrtí, to je mi už putna.

Další odpovědi
Drap

Pouze jednomu, protože alespoň tu druhou stále potřebuji.

Kdyby šlo o rodinu tak všem, ale jinak je na světě jen jedna osoba, které bych dal své orgány bez přemýšlení.

Lamalam

Jednomu, druhou bych si nechala.

marci1

7-12

Doplňuji:
Potřebným klidně 12, pokud bych jich měla 13. 🙂

bolak

to nebyl chyták, nepředpokládá se tolik renálních onemocnění v řadách vašich blízkých, proto je tam tolik možností včetně „12 a víc“, to snad pochopíte že málokdo má 12 a víc ledvin :)

takže příklad pro ty méně chápavé: pokud byste byli ochotní darovat oběma rodičům a jednomu sourozenci, odpověď by byla „3“