Zvědavý

Kolika let se dožijí náctiletí a 20s současnosti ??

Kolika let se budou zhruba (průměrně) dožívat lidé co se narodili v 90.letech 20.století? S tím jak jde medicína pořád kupředu a průměrná délka života se pořád prodlužuju (už teď je poměrně vysoká) Co myslíte ? díky

UŽ dnes se mnoho jedinců dožívá i devadesáti a někteří i sta let a tak jsem si myslel že dnešní náctiletí a dvacátníci by se mohli dožívat 160 let jako v seriálu Futurama :D

Nejlepší odpověď
Šidlo

vidím to s nami zle

  1. liečiť sa dá všeličo…vyliečiť ani len akné…medicína ešte nie je na vysokej úrovni…to sa len zdá, lebo dôchodcov držia pri živote
  2. znečistenie živoného prostredia naberá hrozné čísla, navyše v bývalom východnom bloku je nahromadený humus od komoušov…detí s astmou na východe rapídne pribúda…žiadna prehnaná hygiena za to nemôže, smog a zvyšky ddt !

3.dnešné deti majú starí rodičia so zničenými génmi/ mladí rodičia čo gény ničili celú pubertu chľasom a drogami
4. blbí rodičia čo buď nedajú deťom žiadne lieky alebo naopak, stále ich napchávajú liekmi + blbé diéty a ,,alternatívny životný štýl" s často nebezpečnými praktikami
5. silná psychcká záťaž už od narodenia

sčítané a podčiarknuté , to už prežiť WW2 a komoušov bola menšia záťaž

Další odpovědi
marci1

Pokud se najde lék na rakovinu, mohou se dožít 100 i více let. Někteří odborníci tvrdí, že se lidé mohou dožít v roce 2070 hezkého věku 120 let. 🙂

led

Pri spôsobe života a stresoch súčasnej doby, mediálnej katastrofickej vidine zániku Zeme a civilizácie sa malej časti tých narodených v poslednej dekáde minulého storočia podarí žiť dlhšie ako celosvetový priemer. Ale pokiaľ hovoríme o obyvateľoch Strednej Európy, situácia až tak ružová nie je. Súčasný posun odchodu do dôchodku do vyššieho veku, nie je vedený ľudským, ale ekonomickým pohľadom. Ak priemerná „životnosť“ dôchodcu je 19 rokov, pri posunutí odchodu do dôchodku „životnosť dôchodcu“, tj starostlivosť štátu o dôchodcu, sa skráti, aj keď sa predpokladá predĺženie priemerného veku človeka.
Generácia 2.dekády XXI.st., tj.deti týchto čias, napriek katastrofickým viziám, tento súčasný vekový priemer prekoná.

setapouch

Tezko rict, nekde jsem cetl, ze nejmladsim generacim hrozi infarkt uz ve dvaceti. Mimochodem, ten dotaz – WTF…?

Doplňuji: pokud bychom žili zdravým životním stylem, pak není problém dožívat se vysokého věku. Ale takhle…

Doplněn zdroj původní odpovědi.

Zdroj: http://zpravy­.idnes.cz/deti-se-rodi-cim-dal-tlustsi-infarkt-jim-bude-hrozit-uz-ve-dvaceti-pyj-/domaci.aspx?c=A150709­_220213_domaci_kha

padr

Podle statistického výzkumu se v roce 2013 narodila první osoba, která se dožije 150 let (v současné době je nejvyšší potvrzený věk 122). To by znamenalo, že průměrný věk dožití pro současnou generaci teenagerů může být klidně okolo 100 let (nyní 77 let).

anonym

Všichni současní puberťáci budou cca za 30 let nesmrtelní, jelikož severní Korea vyvijí pilulky proti stárnutí (teda si myslím).

da ny

Životnost lidského těla je údajně „stavěná“ na zhruba 150 – 160 let.
Svým „nezřízeným“ způsobem života si tento sami zkracujeme
(životní prostředí, styl,podmínky, životospráva, pohyb, stres atd.)

Dnešním mladým a dětem se mohou „zkrátit žíly“, prodlužuje se velikost nohy, pro nedostatek pohybu (několikahodinové a noční vysedávání u PC).
Mění se tvar lebky (zmenšuje se obličejová část, snižuje se počet zubů a zmenšuje velikost čelistí ⇒ takoví jedinci jsou již na vyšším vývojovém stupni ⇒ podle antropologů).
Lékařská věda a její možnosti jdou dopředu a lidé si postupně uvědomují, že své zdraví mají především ve svých „rukou a mysli“ (pak je často i ta rakovina krátká, bez „zázračných léků“ na ni – osobní zkušenost).
Mnohem nebezpečnější jsou nové civilizační choroby.....
Doplňuji:
šidlo, tvá odpověď je na 100 bodov 😁

gecco

Pumíku – ale jestli budou všichni i vypadat jako Kim Čong-un – tak to raději aby snad umřeli mladí, ne??
😉