Kolik žvýkaček najednou vkládáte do úst?

V reklamě tam cpou dvě . Není to mnoho ?!

Nejlepší odpověď
Drap

Ani jednu, nežvýkám !

Další odpovědi
Damiana

Nežvýkám žvýkačku. Nikdy. Mám dojem, že žvýkat se má pouze u jídla – a ještě decentně – ne v puse převalovat nějakou gumu. A třeba ještě na veřejnosti. Tento zvyk nechám těm, co se pasou.
A k tvé otázce – jestli jednu nebo dvě, to je pak úplně jedno. Stejně to vypadá ošklivě. Říká se, že se nemá mluvit s plnou pusou. Něco na tom bude:-)

pusinka50

Nežvýkám a ani se mi nelíbí lidé, kteří žvýkají. Používám tik-tak, i když bych radši byla pro ty mentolové papírky, o kterých píše Damiana. Ale mám špatnou zkušenost, že všechno dobré a šikovné, s čím jsem bývala spokojená, se prostě vyrábět přestalo

Ella

Orbit vždycky jednu. To bych měla do večera po žvejkačkách… :D
jedna mi úplně stačí :)