Drap

hodně, ale jen velni málo těch, kteří byli současně na pracáku.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… jací závistivci ??? matka pracovala na černo, brala dávky, má tři děti >>> chceš mi snad tvrdit, že v Praze nemohla sehnat práci ??? a tatínek je bezdomovec … ono člověk se zase nesmí u každýho článku dojímat … stačilo, aby přinesla potvrzení, a vše měla ok, ale když s něčím chceš vydrbat, většinou to vydrbe s tebou …

Kepler

Znám jich dost, mnou samým počínaje. Nikdy jsem si ale nepřivydělával na černo. Co k tomu vedlo tu paní nechápu. Vždyť je dnes tolik pracovních nabídek! I kdyby nevydělávala velké peníze, mohla i tak dosáhnout na příplatek na bydlení, možná i jiné dávky.

aliendrone

Na jednu stranu se nedivím, že si paní přivydělala, venkoncem v tomto prasoidním systému (který o sobě tvrdí, že je KAPITALISMUS) to snad ani jinak nejde, než zneužívat dávky, dotace, kvóty a vůbec.

Systém je nenapravitelně zdegenerovaný a jediné řešení je ho poslat ho do hrobu, kam patří. Sice nikde žádná záruka, že jiný by byl lepší (jsem v tomto ohledu skeptik), ale ta možnost tu JE! Jak už to tak chodí, nic není bez rizika, ale já bych do něj šel, pořád lepší se dostat do pekla MOŽNÁ hned, než s JISTOTOU trochu později. ;) :D :D

Kryšpín

Na Centrumu proběhla zpráva nejvíce úniků financí je na dotacích a nikoliv dávkách.

nyjono

Kryšpíne, to s tebou tedy musím souhlasit.