Kolik znaků se vejde do jedné buňky tabulkového programu?

Nejlepší odpověď
arygnoc

neviem, ako to tu bude naformátované:

Vlastnosti a obmedzenia pracovných hárkov a zošitov
Funkcia Maximálny limit
Počet otvorených zošitov Obmedzený dostupnou pamäťou a systémovými prostriedkami
Veľkosť pracovného hárka 1 048 576 riadkov a 16 384 stĺpcov
Šírka stĺpca 255 znakov
Výška riadka 409 bodov
Zlomy strán 1 026 vodorovných a zvislých
Celkový počet znakov, ktoré sa môžu nachádzať v jednej bunke 32 767 znakov
Počet znakov v hlavičke alebo päte 255
Počet pracovných hárkov v zošite Obmedzený dostupnou pamäťou (v predvolenom nastavení 3 hárky)
Počet farieb v zošite 16 miliónov farieb (farebné rozlíšenie 32 bitov s úplným prístupom k 24-bitovému farebnému spektru)
Počet pomenovaných zobrazení v zošite Limitované dostupnou pamäťou
Počet jedinečných formátov buniek/štýlov buniek 64 000
Počet štýlov výplne 32
Počet hrúbok a štýlov čiar 16
Počet jedinečných formátov písma 1 024 globálnych písiem k dispozícii na používanie, 512 pre zošit
Počet číselných formátov v zošite Medzi 200 a 250 podľa inštalovanej verzie jazyka programu Excel
Počet názvov v zošite Limitované dostupnou pamäťou
Počet okien v zošite Limitované dostupnou pamäťou
Počet tabiel v okne 4
Počet prepojených hárkov Limitované dostupnou pamäťou
Scenáre Obmedzené dostupnou pamäťou, v súhrne zostavy sa zobrazí len prvých 251 scenárov
Počet menených buniek v scenári 32
Počet nastaviteľných buniek v nástroji Riešiteľ 200
Počet vlastných funkcií Limitované dostupnou pamäťou
Rozsah zmenšenia a zväčšenia 10 % až 400 %
Počet zostáv Limitované dostupnou pamäťou
Počet odkazov na zoradenie 64 v jednoduchom zoradení, neobmedzený v prípade postupných zoradení
Počet vrátení späť 100
Počet polí v údajovom formulári 32
Počet parametrov v zošite 255 parametrov v jednom zošite
Počet rozbaľovacích zoznamov filtrov 10 000

ešte viac údajov v odkaze.

Zdroj: http://office­.microsoft.com/sk-sk/excel-help/program-excel-vlastnosti-a-obmedzenia-HP010073849.aspx

Další odpovědi
suaeda

No to jsem sám zvědav. V excelu jsem zkoušel hodně věcí, ale tohle ještě ne.

anonym

arygnoc, vyčerpávající odpověď, díky, takže přes 32 tisíc, to je teda pálka.

arygnoc

no, to zasa nie je tak veľa, pokiaľ to nebude jedna veta.
ale inak je to dosť, myslím, že pre bežného užívateľa dostatočné.

;)