Schluker

Kolik zhruba stojí půdní vestavba na klíč?

Půda je v prvorepublikové vile, podlahová plocha je zhruba 75m čtverečních. Při rekonstrukci střechy byla na všech čtyřech stranách vybudována arkýřová okna, další tedy již nejsou potřeba. Střecha není zaizolovaná. Na půdu je zavedená elektřina a voda+odpady, schodiště je samostatné, není potřeba budovat nové. Dispozice by měla být 3kk, toaleta umístněná v koupelně.

Je mi jasné, že přesné číslo nedostanu, jde mi o hrubý odhad (ideálně podle vlastní aktuální zkušenosti), abych věděl, zda poptávat projektanta a zhotovitele nebo ještě počkat a našetřit více prostředků.

Nejlepší odpověď
Alesh

Hele, odhady laiků, navíc bez toho, aniž by to viděli, ti budou k prdu.
Udělej jednoduchou věc, prostě někoho poptej, ať ti udělá (nezávaznou) cenovou nabídku (zdarma). K ničemu se nezavazuješ, nic tě to de facto stát nebude. A jak se rozhodneš nebo jestli na to už v tu chvíli budeš mít dost peněz, to uvidíš.
Jinak samozřejmě je ideální mít nabídek víc. Vlastně ničemu nevadí, když je už budeš mít teď a zjistíš, že nemáš dost peněz, protože klidně to můžeš o pár měsíců až let odložit a pak oslovíš ty firmy znovu s žádostí o aktualizaci cen v již zaslaných nabídkách.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.