Lgee

Kolik % žen jsou zlatokopky?

V usa údajně až 95%, v ČR 20%<
Kolik je to realně?

Nejlepší odpověď
Alesh

Blbost. Všude to číslo bude ± stejný, jen některé to mají uměle potlačené feminismem a podobnými nesmysly. Každopádně ženský mají geneticky dané, že mají rodit děti a s tím je spjaté to, že mají potřebu lovit „samce“, který zajistí ji a hlavně její potomstvo. Čili tzv. „zlatokopectví“ je vlastně zcela v pořádku, nevím, proč se proti němu furt tak brojí, vždyť je to tak od přírody správně nastaveno. 😉

Další odpovědi
seraphico

To je nespočítatelné. Zlatokopky to nemají na čele napsané. Můžeme se o některé domnívat, že je s chlapem kvůli jeho penězům, ale tvrdit jistě to nemůžeme. A už vůbec se nedá udělat nějaká statistika, protože zkrátka nejsou data. U některých rozvodových řízení může být důvodem pocit, že si ho vzala kvůli penězům a může to být klidně pravda, ale takových důvodů pro rozvod bude jenom hrstka. Takže těch 95 % v USA je ničím nepodložený blábol. Nevěřím tomu ani trochu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

PepasAvalonu

Alesh – no jasně, ale máš tu holky/ženy, které jdou po samci díky jeho síle, díky jeho ambicím atd. (něco z charakteru, osobnosti, vlastnotí, fyzičky), a pak tu máš skutečné zlatokopky, které jdou vyloženě jen po penězích (po dědečcích, po idiotech, agresorech a hulvátech, náctiletých atd.. nehledě na osobu, přestože to není žádný samec – jen je boháč).
Nezlatokopka si vybere i někoho právě chudého (po finanční stránce) – ale ctižádostivého nebo s jinými přednostmi (=silnými stránkami), které jí imponují.
Takovými přednostmi můžou být: psychická nebo fyzická síla, vědomosti, intelekt, smysl pro humor, nějaké dovednosti/schop­nosti, něco v čem člověk vyniká -nadání/talenty, ctižádost, zapálenost, zvládání nějaké situace, výmluvnost, pracovitost atd atd.
Zlatokopky jsou ubohé. Těm imponuje pouze velikost bankovního účtu a celkový majetek a nic víc. Vyložené prospěchářky-protitutky, které pro to udělají cokoli.
Jít za „sílou“ není nic špatného (i peníze jsou jednou z forem síly/moci), ale zlatokopka jde vyloženě po penězích v první řadě, nehledě na nic jiného. Každý může vidět větší sílu v rozličných věcech (podle předností člověka) a podle toho si žena vybere, kdo se jí líbí. Ne podle domu (https://www.csfd­.cz/film/12170-zacalo-to-jedne-zhave-noci/prehled/ :D) a celkově financí.

Tvá definice, totiž tvůj výklad zaltokopky, si trochu odporuje, protože klasická zlatokopka jde klidně po impotentním staříkovi – s pěkným hnízdem, ale nulovými předpoklady pro početí dětí. Nebo vůbec po bezcharakterním, slabém a jiném jedinci, se kterým by rozumná žena děti nechtěla. Osmdesátiletý stařík taky není „samec“, který by se o ni dlouho a dobře po/staral.

PepasAvalonu

Nemluvě o bohatém vozíčkáři atd. :D Stařík nemusí být hned impotentní. Ale spoléhat se na jeho zabezpečení, početí dětí a dlouhověkost… :D

Alesh

Nic se nevylučuje, prostě ty děti buďto pořídí jinde nebo počká až zkápne. Nebo děti nechce, pak hledá jen to bezpečí pro sebe, což už je trochu modifikovaná varianta, ale furt ten princip tam je.