tomas1541

Kolik zaplatím za poštu?

Ahoj, prodávám PS3 hry a mam o ně velký zájem ,jenže já účet nemám ,takže to musím poslat na dobírku. Potřebuji vědět kolik se platí za takovouhle hru když jí chci poslat (obal PC,DVD) .Taky jak je to když to nepřijme tak se to vrátí mně a budu muset zaplatit stejný peníze jako při odeslání ?

Odpovědi
Drap

Je to podle váhy. Vše najdeš zde:
https://www.ces­kaposta.cz/do­cuments/10180/282­441/kompletni_ce­nik.pdf/528ac­b00-cbab-450e-8a94-90add1cf405b
Pokud se ti zásilka vrátí, už nic platit nebudeš.

JájsemRaibek

Jen doplním Drapa.
V případě vrácení platit budeš a to jen za zásilku. Naopak pošta ti vrátí tzv. doběrečné a částku za poštovní poukázku.
Co se týče ceny za zásilku, záleží na rozměru zásilky a její hmotnosti. Ale vypadá to na doporučený balíček nebo dopis.