independent

Kolik žaludků, plic, srdcí atd. má kentaur?

Odpovědi
Kepler

Asi stejně jako každý zaostalý kůň. Akorát nechápu, jak by to tou svou malou lidskou držtičkou chtěl nakrmit.

marci1

Tak to se neví, ale některé teorie tvrdí, že při jídle musí kentauři nejdříve naplnit svůj lidský žaludek normálními pokrmy a poté se napást trávy pro svůj koňský žaludek. Každá jejich svačina je proto velice dlouhá. 🙂
Wiki

independent

má dva hrusníky, asi jeden bude prázdný.
lol

Kepler

Co je to hrusník? Omlouvám se na neznalost anatomie kentaurů.

independent

hrudník

Kepler

Aha, tak teď jsem s kentaurem v prdeli. To je fakt, je to problém. Koňská část chce pastvu, mužská stejk. Proto to nikdy neexistovalo a existovat nebude. Ale jinak dobrý úvah na vnitřek lebky!