bolak

Kolik zahyne ročně na českých sjezdovkách lidí, jsou někde tyhlencty informace?

Odpovědi
vlk samotař

http://cestova­ni.idnes.cz/5-500-urazu-na-nasich-sjezdovkach-desatero-bezpecnosti-muze-pomoci-ph1-/lyze.aspx?c=A091219­_083805_ig_zi­ma_tom

Alesh

Jo, jsou toho vždycky plný zprávy. Pár lidí do roka to bývá, nic extrémního…

bolak

vlk samotař: mě zajímaj hlavně úmrtí, a za jednotlivý roky i zpětně

bolak

Alesh: já už moc na zprávy nekoukám, hoď mi nějakej odkaz z číslama

anonym

.. ja se vzdycky pomstychtive pousmeju .. vim, ze takove odpovedi milujete .. ! :)
myslim tu od aleshe a ted i moji … :p

annas

Statistiku vede horská služba a ministerstvo zdravotnictví. Našla jsem jen statistiku úrazů a úmrt ¨při horolezectví, počet zásahů HS, ale žádnou tabulku. V textu se objeví, že oproti minulému roku přibylo …