Shuffle

Kolik za den získáme nových informací?

Nejlepší odpověď
panenka

podívej se na dnešní den kolik zde bylo podaných otázek a podle toho poznáš kolik získáme za den nových informací

Další odpovědi
dudu

Informací se na nás denně valí habakuk. Daleko důležitější však je si informace utřídit a pak je úspěšně umět využít. U nás starounů je ovšem nejdůležitější si ty užitečné vůbec pamatovat. Mladá generace pak zase naráží na problém, že se ve škole nenaučila efektivně učit.

anonym

Asi tolik, co člověk v 19. století za celý rok.

Já...

Nespočitatelně.
A to i když nečteš Odpovědi.cz…
😉