Funna

Kolik z vás si už nainstalovalo Win10?

A jak jste s nimi spokojeni ve srovnání:

  • se sedmičkami?
  • s osmičkami?

Samozřejmě každý ať srovná s tím co měl .-)

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Já měl rezervaci, ale po přečtení názorů na desítky jsem ji zrušil, aby se mi to náhodou nestáhlo a nepředělalo.
Na osmičkách, resp. 8.1 mi nejde scaner a tudíž mi je k …, mám strach, aby mi další zařízení fungovalo na desítkách.

Další odpovědi
zjentek

já to nechci ani zadarmo.
8.1 spokojenost, i když, nemůžu si pomoct, ale XP jsou (po odpovědích.cz) to nejlepší, co jsem u monitoru zažil.

Emefej

Používám Linux.

jáára

Win 8.1 >> Win 10 – Spokojenost, jen tu synchronizaci mezi počítači mohli nechat na uživateli.
Instaloval nebo upgradoval sem asi 10 počítačů, ať s W7 nebo W8. Všem to funguje bez problémů.

To jen ti, co to nikdy neviděli, mají keců až na půdu.

Momentálně build 10565

redy

Šla bych do toho, ale neumím, a taky bojím, že si pak ani neškrtnu. ☹
Sem antitalent, co se týče PC 🙂

Awe

Mám 7 a jsem spokojený, na mojí mašinu už ani nemá cenu dávat novější typ

anonym

Kdepak,já to nechci,jsem raději na win 8,1.
Plná spokojennost.

Lamalam

Používám jiný OS.