Avatar uživatele
anonym

Kolik z vás je zaregistrováno .....

.....tady a také na „poradte.cz“ ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, rynek878 před 4899 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

nevsiml jsem si ze by poradte nabizel neco navic … nevidim tedy momentálně důvod, pádný důvod se registrovat i tam. Navíc mi poradte pripada mene prehledny.

joo kdyby se obevil server ktery by zavedl
1/ sdileni zisku z prokliknute reklamy na strance s temi kteri se o vznik a relevantnost stranky nejvice zaslouzili (haa haaa, to v cesku asi nehrozi 🙂 )
2/ prehlednejsi system vyhledavani starsich dotazu pripadne provazani s wikipedii a obecnym vyhledavacem aby se predchazelo zcela zbytecnym dotazum ktere pouze snizuji hodnotu serveru a degraduji jej
3/ server ktery by lepe resil i otazku zastaravani odpovedi v case, predevsim tedy tech uzamcenych

pak bych uvazoval o dalsi registraci ale, na to si asi pockame 🙂
Doplňuji:
stejne taz zacinam povazovat za zcela zbytecnou registraci na odpovedi.sk … tam to proste nefunguje.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

Nalezeno 6779 záznamů na 452 stránkách

ZDE

poraďte.cz-neřeším,nemám zájem

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Jsem registrován jen zde a kdybych objevil něco podobného tak to nikomu neřeknu,aby se tam nedostali hulváti a lidé co se schovávají pod falešnými nicky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

registrován tam jsem, ale nechodím tam. Tamější systém „kreditů“ a omezování odpovídajících mě irituje

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nnn1

Tohle byla první všeobecná poradna, kterou jsem našla, a dál jsem už nehledala. Aneb nejsem tam (ani na jiném všeobecné fóru) zaregistrovaná. Pouze na dvou fórech se zaměřením na jedno konkrétní téma. Ale tam skoro vůbec nechodím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

jsem registrovaná pouze zde – i když už to není takové /a to jsem tu krátce/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Jsem zaregistrována jen zde na poradte.cz nejsem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano,jsem,ale aktivní jsem tam byla naposledy před rokem,nelíbí se mi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mousinek

Já pouze tady. To druhé neznám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek