Kolik z vás je zaregistrováno .....

.....tady a také na „poradte.cz“ ?!

Nejlepší odpověď
anonym

nevsiml jsem si ze by poradte nabizel neco navic … nevidim tedy momentálně důvod, pádný důvod se registrovat i tam. Navíc mi poradte pripada mene prehledny.

joo kdyby se obevil server ktery by zavedl
1/ sdileni zisku z prokliknute reklamy na strance s temi kteri se o vznik a relevantnost stranky nejvice zaslouzili (haa haaa, to v cesku asi nehrozi 🙂 )
2/ prehlednejsi system vyhledavani starsich dotazu pripadne provazani s wikipedii a obecnym vyhledavacem aby se predchazelo zcela zbytecnym dotazum ktere pouze snizuji hodnotu serveru a degraduji jej
3/ server ktery by lepe resil i otazku zastaravani odpovedi v case, predevsim tedy tech uzamcenych

pak bych uvazoval o dalsi registraci ale, na to si asi pockame 🙂
Doplňuji:
stejne taz zacinam povazovat za zcela zbytecnou registraci na odpovedi.sk … tam to proste nefunguje.

Další odpovědi
rynek878

Nalezeno 6779 záznamů na 452 stránkách

ZDE

poraďte.cz-neřeším,nemám zájem

ten který je

Jsem registrován jen zde a kdybych objevil něco podobného tak to nikomu neřeknu,aby se tam nedostali hulváti a lidé co se schovávají pod falešnými nicky.

quentos

registrován tam jsem, ale nechodím tam. Tamější systém „kreditů“ a omezování odpovídajících mě irituje

nnn1

Tohle byla první všeobecná poradna, kterou jsem našla, a dál jsem už nehledala. Aneb nejsem tam (ani na jiném všeobecné fóru) zaregistrovaná. Pouze na dvou fórech se zaměřením na jedno konkrétní téma. Ale tam skoro vůbec nechodím.

hanulka11

jsem registrovaná pouze zde – i když už to není takové /a to jsem tu krátce/

panenka

Jsem zaregistrována jen zde na poradte.cz nejsem

anonym

Ano,jsem,ale aktivní jsem tam byla naposledy před rokem,nelíbí se mi.

Mousinek

Já pouze tady. To druhé neznám.