aknilez

Kolik W má televizor v pohot. stavu a další spotřebiče v domácnosti?

kolik má PC W v pohotovosti, monitor,tiskárna

Nejlepší odpověď
kropitko

doporučuji,pokud nebudete doma,spotřebiče vypínat, mi to tak děláme,pořídili jsme prodlužováky s vypínačema a spoříme. zasílám odkaz na čez,kde máte vše podrobně popsáno

http://www.cez­.cz/edee/conten­t/file/pece-a-podpora/cerna-technika.pdf

Další odpovědi
GangstaHelper

Řádově

TV 0,5–5W

PC 0,5–2W

Monitor 0,5–2W

Tískárna 0,5–3W

Všechno záleží na konkrétním modelu.
U všeho, co jsem uvedl (krom PC) se tyto hodnoty nacházejí V NÁVODU.

Popřípadě zkuste tady www.alfacomp.cz

Zvolte prohledat i archivní. Minimálně u toho monitoru to tam bude.

Můj názor na vypínání ze sítě: Není to špatná věc z hlediska ekologie. Těm spotřebičům to moc dobře někdy nedělá. Já osobně to nedělám. Zbvytečné (u mě by se to snad ani nevyplatilo :D)