niveses

Kolik vytvoří myš bobků za noc?

Ahoj, chtěl bych se zeptat, kolik vytvoří taková myš za noc/den bobků. Zajímá mě to, protože nevím, kolik je v jednom prostoru myší.

Děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Rozhodně to nebude bezpočet, poněvadž myš domácí spotřebuje denně pouze 3–5 g potravy a vyloučí jí pouze část. http://www.de­sinsekta.cz/cs/de­ratizace/58-mys-domaci
Pokud uvidíš sem tam jen bobeček, klidně můžeš získat dojem, že se jedná o jedince. Ovšem zdaleka to nemusí být pravdou, protože většinu exkrementů najdeš tam, kde se myši zdržují nejvíce a to pak může být velké překvapení ))
Takže důležité je řešení včas, bez ohledu na počet bobků!
Zkušenost

Další odpovědi
Drap

Nespočet. Zatím to přesně asi nikdo nespočítal. Počítej s tím, že většinu jich nenajdeš