arygnoc

Kolik vynálezů se nevyužívá?

Např. vteřinové lepidlo bylo vynalezeno v roce 1942, na trh se dostalo až v roku 1985. Proč to trvalo tak dlouho?

Kolik a jakých takových vynálezů je ještě v záloze?
Proč uvedení nových technologií trvá tak dlouho?
Mají v tom prsty Židé, nadnárodní společnosti, cirkve, politici, ufouni?

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Hlavně velké korporace, které ty vynálezy skupují, aby je nemohly ohrozit.

Další odpovědi
Pantata

Určitě uvedení trvá dlouho proto,že společnosti napřed hodlají využít úspěch pro sebe a potom až je uvedení na trh.Např NASA v tomhle dost vede…