Kolik vyjde menu na osobu v pruměrne restauraci…po­levka,hlavni jidlo,studeny raut a nealko.

A jestli by mi někdo z vas nedoporučil nějakou restauraci v okoli Haviřova,Těrlicka, Žermanic kde se da udelat oslava pro par přatel asi 2O.Děkuji

Odpovědi
EVIL

jak která a v jakém městě někde stojí třebas menu 60 kč někde 240 kč podle mě něco kolem 150 i víc když bereš v uvahu aji ty hoodne malo luxusni pajzly a ty nejlepší restaurace