akvidzerp

Kolik vydělává majitel odpovědí.cz?:)

Doplňuji:
led:když já ani nevim kdo to je…

Nejlepší odpověď
annas

Přidám ještě kontakt, i když je uvedený dole na stránce.

Projekt Odpovědi.cz provozuje ASPA, a.s.
tř. Karla IV.635
500 02 Hradec Králové 2

Tel: +420 493 314 011
Fax: +420 495 212 289
e-mail: info@odpovedi.cz
IČ: 259 48 253
DIČ: CZ25948253
DIČ Slovenská republika: SK4020343074

Firma je zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Hradci Králové pod spisovou značkou B.2175.

http://www.od­povedi.cz/kon­takt

Další odpovědi
led

To sa musíte opýtať jeho.

anonym

Jediné dostupné informace o rámcovém ekonomickém pozadí byly při dni D.
Jinak s provozem webu jsou spojeny náklady, takže logičtější otázka by byla, zda jsou stránky vůbec ziskové a díky čemu.
Aktiva se odvíjejí od počtu přístupů, jež jsou součástí smluv se zadavateli reklamních bannerů a zanedbatelný podíl od tzv. expertů, kteří mohou odpovídat i s odkazem na komerční reklamu – za úhradu, (konkrétních firem z oblasti cestovního ruchu, farmakologie apod.).
Pokud by to tady někdo věděl, tak by ti to stejně nesměl vyzradit a provozovatel to má ošetřeno jako součást obchodního tajemství, takže nemá důvod ani na podobné indiskrétnosti vůbec reagovat.
P.S. Pokud si dáš práci, ledacos se dá dozvědět na veřejně dostupných registrech a prostou logickou úvahou. (Zaváděcí a dočasně ztrátový režim se vyplatí provozovat jen po určitou omezenou dobu).

  • hypotézy alias frankie apod., jsou zcela iracionální a scestné, neboť legislativa (a střet zájmů) znemožňuje registraci zaměstnancům provozovatele.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/odpovedi-server

jennysh

Zde se nachází pod nickem frankie.
Aspoň myslím.
Psal tehdy v televizi otázku na server ohledně kopřiv: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-zbavit-kopriv-na-zahrade
Doplňuji:
Dr.Axl: V tom případě se omlouvám. Jak vám,tak tazateli za chybnou informaci.

Drap

Netuším, a ani mně to nezajímá. Přeji mu, i všem ostatním, kteří měli dobrý nápad a něco dělají, ať vydělávají hodně.

www

Tak to nevím a asi to jen tak nezjistíš 😁
Osobně je mně to úplně fuk, jen by mohl(i) z toho výdělku na pár věcech více zapracovat 😁